HOME   O FIRMIE   PROMOCJE   PORADY   REFERENCJE   WYCENY   PRACA   KONTAKT  
OFERTA DLA DOMU   OFERTA DLA PRZEMYSŁU   WYPRZEDAŻE   SERWIS   KATALOGI DO POBRANIA  

BRAMY OGRODZENIOWE I OGRODZENIA


Oferujemy Państwu ogrodzeniowe bramy wjazdowe na posesje, przesuwne, rozwierane, furtki oraz przęsła według wskazanych przez Państwa wymiarów z wypełnieniem dopasowanym do charakteru otoczenia, stylu zabudowy  oraz Państwa wymagań. Istnieje także możliwość wykonania bramy w postaci szkieletu do dowolnego wypełnienia przez Państwa, np. sztachetami drewnianymi. Brama może być ocynkowana i pomalowana na dowolny kolor wg palety RAL, a na Państwa życzenie dodatkowo pokryta farbami proszkowymi. Jeżeli do tego dodamy możliwość kompleksowego zautomatyzowania bramy oraz szeroki zakres urządzeń sterujących i zabezpieczeń automatyki to mamy przed sobą ofertę spełniającą Państwa życzenia.


Bramy przesuwne wykonujemy w wersji samonośnej i szynowej. Polecane są one szczególnie tam, gdzie brakuje miejsca na parkowanie pojazdów. Ponieważ bramy przemieszczają się wzdłuż linii ogrodzenia przyczyniają się tym samym do optymalnego wykorzystania przestrzeni przed i za bramą. Bramy przesuwne samonośne cieszą się szczególnie dużym powodzeniem przy organizowaniu wjazdu na tereny posesji zarówno domów jak i zakładów przemysłowych . Możliwości zastosowania automatyki do pracy intensywnej czynią ten rodzaj bramy bardzo atrakcyjnym ze względu na walory użytkowe. BRAMY OGRODZENIOWE PRZESUWNE

więcej
BRAMY OGRODZENIOWE ROZWIERANE

więcej
Bramy dwuskrzydłowe (także jednoskrzydłowe) są bardzo często spotykanym elementem ogrodzenia w naszym kraju. O ich szerokim zastosowaniu decyduje niska cena oraz prosta konstrukcja. Jednak i tu wyraźnie widać postępy. Stosowanie odpowiednich łożyskowanych zawiasów dopasowanych do konstrukcji słupów ogrodzeniowych oraz możliwość doboru szerokiej gamy wypełnień i automatyki, w tym również do pracy intensywnej otwiera nowe możliwości w zastosowaniu tego rodzaju bramy.
Całość uzupełnią wykonane w zgodzie z charakterem bramy furtki wejściowe oraz przęsła ogrodzeniowe. W naszej ofercie mamy zarówno ogrodzenia ekskluzywne z serii AW Lux, jak i ogrodzenia ekonomiczne konkurujące z powodzeniem z ofertą marketów budowlanych jak np. seria VARIO. Dla osób ceniących indywidualność ogrodzenia wykonujemy zgodnie z projektem lub wizualizacją przedstawioną przez Klienta lub biuro projektowe. Współpracujemy również z firmami instalującymi domofony i videodomofony, które można przyłączyć do sterowania furtką wejściową. Tak jednolicie wykonane ogrodzenie podkreśli styl Państwa posesji, wszak to ogrodzenie jest Waszą wizytówką. PRZĘSŁA OGRODZENIOWE

więcej
Firma oferuje Państwu pomoc w planowaniu i doborze odpowiedniej dla Państwa bramy poprzez indywidualną poradę techniczną. Nasi Pracownicy mogą przygotować dla Państwa profesjonalny projekt ogrodzenia za pomocą programu AW Expert. Programem tym posługują się tylko wyselekcjonowane firmy, a dzięki stale aktualizowanej bibliotece produktów mamy możliwość wyboru ogrodzenia spośród całej dostępnej oferty tego renomowanego polskiego producenta. Program pozwala na stworzenie kilku koncepcji wyglądu ogrodzenia, a następnie wybranie wariantu najbardziej odpowiadającego Klientowi. Sam projekt może służyć jako wizualizacja, a także załącznik do zgłoszenia wykonania ogrodzenia w odpowiednim urzędzie.

Terminowa dostawa i montaż oraz sumienność przy wykonywaniu prac montażowych i konserwacyjnych to dzisiaj standard w naszej firmie. Szeroka gama wypełnienia ogrodzenia, jak również możliwość wykonania bramy, furtki i przęseł ogrodzenia w tym samym wzorze spowoduje, iż otoczenie Państwa  posesji nabierze atrakcyjnego i indywidualnego wyglądu. Suma tych atutów tworzy z firmy kompetentnego partnera dla Państwa.

bramy przemysłowe           ogrodzenia przemysłowe

bramy garażowe       bramy ogrodzeniowe i ogrodzenia       napędy do bram
strony www, pozycjonowanie, Google AdSense, Sitemap